Blu-ray: Popelka 2.: Splněný sen SE + Popelka 3.: Ztracena v čase SE (Blu-ray)

Kód: 6533965

Úplný název:

Blu-ray: Popelka 2.: Splněný sen SE + Popelka 3.: Ztracena v čase SE (Blu-ray) (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 2002

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 30.10.2017 dopoledne. 
 

2002 / Animovaný / Rodinný / Dětský / 148 minut / USAPopelka: Splněný senNově korunovaná princezna Popelka rychle zjistí, že život v královském paláci, stejně jako její nová úloha člena královské rodiny, jsou náročnější, než si kdy dokázala představit. Nakonec ale zjistí, že sny je možné uskutečnit jedině, když zůstane sama sebou.Uslyšíte skvělé nové písně, uvidíte zábavné nové příběhy a znovu se setkáte s postavičkami z původní Disneyho klasiky.Popelka: Ztracena v časePrincezna Popelka žije svůj báječný princeznovský život, dokud se její macecha nezmocní kouzelné hůlky Popelčiny kmotřičky. Vyšle zlé kouzlo, kterým vrátí čas a které Princovi z hlavy vyžene vzpomínky na krásnou dívku, již potkal na bále. Popelka přijde o konec svého kouzelného příběhu! Dokáže skutečná láska zvítězit nad vším?Hrají:
Režie:
Zvukové formáty:česky - DD 5.1anglicky - DTS-HD Master Audio 5.1Titulky: česky, anglicky, slovensky, Obrazové formáty: 16:9Bonus:• Jak se stát princeznou 1• Jak se stát princeznou 2• Kouzlo hudby• Videoklip Put It Together
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Blu-ray: Popelka 2.: Splněný sen SE + Popelka 3.: Ztracena v čase SE (Blu-ray) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Blu-ray: Popelka 2.: Splněný sen SE + Popelka 3.: Ztracena v čase SE (Blu-ray).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Blu-ray: Popelka 2.: Splněný sen SE + Popelka 3.: Ztracena v čase SE (Blu-ray) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Blu-ray: Popelka 2.: Splněný sen SE + Popelka 3.: Ztracena v čase SE (Blu-ray) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Blu-ray: Popelka 2.: Splněný sen SE + Popelka 3.: Ztracena v čase SE (Blu-ray) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Blu-ray: Popelka 2.: Splněný sen SE + Popelka 3.: Ztracena v čase SE (Blu-ray)