Blu-ray: Robin Hood: Král zbojníků prodloužená verze (Blu-ray)

Kód: 6535054

Úplný název:

Blu-ray: Robin Hood: Král zbojníků prodloužená verze (Blu-ray) (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 1991

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
339 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

1991 / Akční / Dobrodružný / Drama / Historický / 155 minut / USAVe výpravném filmovém zpracování středověkého příběhu z 11. století triumfuje držitel *Ceny Akademie® Kevin Costner jako legendární vůdce zbojníků ze Sherwoodu.Napínavá linie divácky oblíbeného snímku je bohatší o 12 minut dosud nezveřejněných záběrů - hlavně tedy o zlé skutky a zlověstný původ Hoodova úhlavního nepřítele šerifa z Nottinghamu (Alan Rickman). Ve filmu dále hrají Morgan Freeman, Christian Slater a Mary Elizabeth Mastrantonio. Okázalá produkce se natáčela v Británii a ve Francii, kde se historické stavby střídají s majestátními lesy a barvitě realistickými odkazy na Starou Anglii a tvoří tak spolu starodávný a nadčasový svět zároveň.Hrají: Kevin Costner, Morgan Freeman, Mary Elizabeth Mastrantonio, Christian Slater, Alan Rickman, Geraldine McEwan, Michael McShane, Brian Blessed, Michael Wincott, Nick Brimble, Daniel Newman, Walter Sparrow, Howard Lew Lewis, Sean Connery, Jack Wild, David BowlesRežie: Kevin ReynoldsZvukové formáty:anglicky - Dolby True HD 5.1česky - DD 5.1thajsky - DD 5.1Titulky: anglicky pro neslyšící, česky, :62:čínsky, hebrejsky, korejsky, rumunsky, řecky, thajsky, turecky, Obrazové formáty: 16:9, 1,85:1Bonus:
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Blu-ray: Robin Hood: Král zbojníků prodloužená verze (Blu-ray) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Blu-ray: Robin Hood: Král zbojníků prodloužená verze (Blu-ray).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Blu-ray: Robin Hood: Král zbojníků prodloužená verze (Blu-ray) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Blu-ray: Robin Hood: Král zbojníků prodloužená verze (Blu-ray) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Blu-ray: Robin Hood: Král zbojníků prodloužená verze (Blu-ray) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Blu-ray: Robin Hood: Král zbojníků prodloužená verze (Blu-ray)