Audio CD: Písničky TvMiniUni 2: Bóďův maglajz - CD

Kód: 5630225

Úplný název:

Audio CD: Písničky TvMiniUni 2: Bóďův maglajz - CD (kol.): Písnicky TvMiniUni 2

Autor a popis:

SUPRAPHON, 0 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
215 Kč (265 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Druhé album nejoblíbenějších písniček z dětského pořadu TvMiniUni vydává Česká televize ve spolupráci se Supraphonem a společností Evolution Films. CD nazvané Písničky TvMiniUni 2 tentokrát s podtitulem Bóďův maglajz!

TvMiniUni je zábavně vzdělávací pořad s písničkami pro děti od čtyř do osmi let, který běží na dětském programu České televize ČT: D od září 2013. Režisérem a spoluautorem pořadu je Janek Jirků (bývalý umělecký šéf divadla Minor a autor mnoha dětských divadelních představení), jenž ve spolupráci s výtvarníkem Hynkem Dřízhalem vytvořil z originálních loutek veselý televizní tým.

Hudba k dětskému pořadu je výsledkem práce hned několika talentovaných muzikantů: Jiřího Hradila, Marka Doubravy, Jana Matáska, Matěje Kroupy, Filipa Nebřenského, Petra Marka anebo Ondřeje Brouska. Texty písniček píší scenáristé pořadu Richard Malatinský, Zdeněk Jecelín, Petr Vršek, Jan Jírků, Helena Kebrtová, Zita Morávková a další. Nazpívali je loutkoherci Jiří Kohout, Ondřej Nosálek, Jana Kollertová, Anna Schmidtmajerová, Petr Besta a další.

„Naše písničky vyprovokují děti svými otázkami: Co dělá bagr? Proč jsou kostely? Může člověk chodit větší rychlostí než 100 km v hodině? A my nemáme radost jen z toho, že jsme napsali písničku, ale i z toho, že jsme odpovídali zase na nějakou zajímavou otázku a že nás to bavilo,“ uvedl ke vzniku písní autor projektu Janek Jirků.

Tentokrát se na album dostalo 28 písní a jako bonus je ke každému CD přibalena speciální samolepka TvMiniUni na auto.

-------------------
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Písničky TvMiniUni 2: Bóďův maglajz - CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Písničky TvMiniUni 2: Bóďův maglajz - CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Písničky TvMiniUni 2: Bóďův maglajz - CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Písničky TvMiniUni 2: Bóďův maglajz - CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Písničky TvMiniUni 2: Bóďův maglajz - CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Hudba / Audio CD: Písničky TvMiniUni 2: Bóďův maglajz - CD