Bohaté dítě chytré dítě - Nastartujte své děti k finančnímu myšlení

Kód: 7205949

Úplný název:

Bohaté dítě chytré dítě - Nastartujte své děti k finančnímu myšlení (Kiyosaki Robert T.):

Autor a popis:

Kiyosaki Robert T., Pragma, 294 stran, jazyk - čeština, 2003

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
158 Kč (198 Kč)
  / ks  
koupit
 

Dali jste svým dětem život, vychováváte je a milujete, ale jste si jistí, že jim opravdu rozumíte? Tato kniha vám ukáže, jak vaše děti myslí a jak se učí nejlépe. Ozbrojeni touto znalostí, můžete svým dětem pomoci dosáhnout jejich plného potenciálu.
V informačním věku je dobré vzdělání důležitější než kdykoli v minulosti. Ale náš současný školský systém možná neposkytuje vašim dětem všechny informace, které potřebují. Cílem této knihy je poskytnout vám a vašim dětem tytéž praktické a inspirující vědomosti, jaké dal Robertu Kiyosakimu jeho bohatý táta. Tato kniha vám ukáže, jak probudit lásku dítěte k učení stejnými metodami, jichž užíval Robertův chytrý táta, aby Robertovi pomohl zůstat ve škole navzdory jeho špatnému prospěchu a nechuti pokračovat ve studiu. Tato kniha vám otevře dveře, o jejichž existenci jste nikdy nevěděli, a umožní vám předat dětem znalosti, jež budou užívat až do konce svého života.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bohaté dítě chytré dítě - Nastartujte své děti k finančnímu myšlení do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bohaté dítě chytré dítě - Nastartujte své děti k finančnímu myšlení.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bohaté dítě chytré dítě - Nastartujte své děti k finančnímu myšlení (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bohaté dítě chytré dítě - Nastartujte své děti k finančnímu myšlení bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bohaté dítě chytré dítě - Nastartujte své děti k finančnímu myšlení doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Bohaté dítě chytré dítě - Nastartujte své děti k finančnímu myšlení