Bohémské háčkování – Tradiční motivy v moderních barevných kombinacích

Kód: 7359456

Úplný název:

Bohémské háčkování – Tradiční motivy v moderních barevných kombinacích (Slumpová Marike): Tradicní motivy v moderních barevných kombinacích

Autor a popis:

Slumpová Marike, Metafora, 144 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
229 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Šatník i domácnost rozsvítí záplava bohémských háčkovaných výtvorů. Rádi byste si pořídili parádní kolekci háčkovaných výrobků v nespoutaném bohémském stylu? Pak vám nabízíme tři desítky úžasných pestrobarevných modelů inspirovaných tradičními lidovými vzory. Tato jedinečná sbírka háčkovaných doplňků obsahuje projekty, jejichž výroba je rychlá a snadná, jako jsou třeba polštářky a nejrůznější malé podložky. Najdete zde ale i rozměrnější výrobky, například šály či deky, jejichž zhotovení zabere o něco více času. Uvidíte, že půvabné lidové vzory jsou nejhezčí v pestré škále barev. Všechno vám půjde snadno a podle návodů a vzorů našich talentovaných umělkyň uháčkujete, co jen vás napadne: tašky, rukavičky… a mnoho dalších překrásných věcí. Seznámíte se s fantastickými technikami háčkování a získáte spoustu inspirace. Barevné fotografie vám pomohou pochopit, jak přesně při práci postupovat a jak úžasné věci vás na konci čekají. Ohňostroj veselých barev rozzáří vaše oblečení i bytové dekorace a vnese do vašeho domova i šatníku duhovou vlnu bohémské elegance. Budete šik, originální a moderní.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bohémské háčkování – Tradiční motivy v moderních barevných kombinacích do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bohémské háčkování – Tradiční motivy v moderních barevných kombinacích.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bohémské háčkování – Tradiční motivy v moderních barevných kombinacích (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bohémské háčkování – Tradiční motivy v moderních barevných kombinacích bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bohémské háčkování – Tradiční motivy v moderních barevných kombinacích doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Bohémské háčkování – Tradiční motivy v moderních barevných kombinacích