Bohové, polobohové a předkové lidí - Vrcholné dílo o původu lidstva sestavené z překladů s

Kód: 7336810

Úplný název:

Bohové, polobohové a předkové lidí - Vrcholné dílo o původu lidstva sestavené z překladů s (Sitchin Zecharia): Vrcholné dílo o puvodu lidstva sestavené z prekladu sumérských textu

Autor a popis:

Sitchin Zecharia, Fontána, 372 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
285 Kč (388 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Procházeje krok za krokem spousty starodávných spisů a artefaktů, zavádí čtenáře do „Uru Chaldejského“ a Abrahámových časů, kde o čtyři tisíce let později archeologové objevili v posvátném okrsku pozoruhodná pohřebiště, jedinečná svým bohatstvím a hojností nálezů a také desítkami sluhů pohřbených se svými pány. Tyto takzvané „královské hrobky z Uru“ dodnes zůstávají tajemstvím.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bohové, polobohové a předkové lidí - Vrcholné dílo o původu lidstva sestavené z překladů s do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bohové, polobohové a předkové lidí - Vrcholné dílo o původu lidstva sestavené z překladů s.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bohové, polobohové a předkové lidí - Vrcholné dílo o původu lidstva sestavené z překladů s (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bohové, polobohové a předkové lidí - Vrcholné dílo o původu lidstva sestavené z překladů s bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bohové, polobohové a předkové lidí - Vrcholné dílo o původu lidstva sestavené z překladů s doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Bohové, polobohové a předkové lidí - Vrcholné dílo o původu lidstva sestavené z překladů s