Bojový manuál - Příručka profesionálního vojáka

Kód: 2060983

Úplný název:

Bojový manuál - Příručka profesionálního vojáka (McAleese Peter, Avery John):

Autor a popis:

McAleese Peter, Avery John, NAŠE VOJSKO, 192 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
139 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

"Vojákování mám v krvi. Přežil jsem víc jako stovku střetů a mohu říct, aniž bych se chvástal, že jsem patřil k nejlepším. Nyní dávám na papír vojenské lekce, které jsem se cestou naučil. Nikdo se nestane velikým vojákem jenom tím, že si prostě přečte tuto knihu; na druhou stranu, nikdo neví všechno. Jestli jste v poddůstojnické škole, v základním výcviku a nebo jste se právě upsali na další služební léta, v této knize je toho dost, o čem můžete přemýšlet. A jestli nejste v armádě, ale chcete vědět, jak se to dělá, zde máte nejlepší možnost, aniž byste si umáčeli nohy. Tento manuál jsem rozdělil do čtyř částí. Taktika zahrnuje základní výcvik a výcvik malých jednotek. Bojiště zkoumá vliv různého prostředí a krajiny na
vojenské operace. Přežití v bojové akci probírá útěk a únik a základní zkušenosti k přežití. Střelectví uvádí, jak se zdokonalit ve střelbě z pušky, samopalu a pistole. Tohle je příručka pro frontového vojáka v ohni. Od základního výcviku k pouštním bojům, od techniky hlídkování ke střelectví, musíme se vrátit k základům. Tohle je válečná hra. Umírá se v ní. Tak zapomeňte na černé sexy uniformy, přístroje satelitní navigace a všechny ty fígle. Úkolem pěchoty je utkat se s nepřítelem v palbě, vymanévrovat ho a zabít. Tenhle manuál vysvětluje jak..."
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bojový manuál - Příručka profesionálního vojáka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bojový manuál - Příručka profesionálního vojáka.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bojový manuál - Příručka profesionálního vojáka (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bojový manuál - Příručka profesionálního vojáka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bojový manuál - Příručka profesionálního vojáka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Bojový manuál - Příručka profesionálního vojáka