Bolesti v kříži - Průvodce diagnostikou, diferenciální diagnostikou a léčbou pro praktické

Kód: 7345273

Úplný název:

Bolesti v kříži - Průvodce diagnostikou, diferenciální diagnostikou a léčbou pro praktické (Rychlíková Eva): Pruvodce diagnostikou, diferenciální diagnostikou a lécbou pro praktické lékare

Autor a popis:

Rychlíková Eva, Maxdorf, 260 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
341 Kč (495 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Bolesti celého hybného systému, včetně bolestí páteře, jsou celosvětově prakticky nejčastější bolestí, která trápí spoustu nemocných. Jejich počet stoupá i proto, že se prodlužuje věk populace, zdravotní péče je přístupná v daleko širším měřítku nežli v minulosti, a také proto, že se zlepšují i možnosti diagnostiky. Nemalý podíl na vzniku nejrůznějšího postižení celého hybného systému má i způsob dnešního života, zvýšená životní úroveň a také technický pokrok. Změna životního stylu, rozvoj automobilismu a dá se říci i určitá pohodlnost, vedou ke snížení fyzických nároků. Snížení pohybu vede také k tomu, že postižení mají daleko častěji bolesti, a to vede ke zvýšení spotřeby nejrůznějších analgetik a nesteroidních antirevmatik. Velkou skupinu nemocných s postižením pohybového systému tvoří nemocní s vertebrogenními obtížemi. Vertebrogenní poruchy patří celosvětově k nejčastějším příčinám bolesti. Jejich etiologii, diagnostice, diferenciální diagnostice a léčení je věnována nová kniha doc. Rychlíkové. Zvládnutí bolesti vhodnou analgetickou medikací je obvykle základním předpokladem všech dalších postupů.
Problematika vertebrogenních obtíží je velmi široká a týká se několika lékařských oborů, a to neurologie, interny, rehabilitace, ortopedie, revmatologie, rentgenologie a dalších.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bolesti v kříži - Průvodce diagnostikou, diferenciální diagnostikou a léčbou pro praktické do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bolesti v kříži - Průvodce diagnostikou, diferenciální diagnostikou a léčbou pro praktické.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bolesti v kříži - Průvodce diagnostikou, diferenciální diagnostikou a léčbou pro praktické (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bolesti v kříži - Průvodce diagnostikou, diferenciální diagnostikou a léčbou pro praktické bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bolesti v kříži - Průvodce diagnostikou, diferenciální diagnostikou a léčbou pro praktické doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Bolesti v kříži - Průvodce diagnostikou, diferenciální diagnostikou a léčbou pro praktické