Bolesti zad II. - Psychosomatika, Akupunktura, Tradiční čínská medicína, Reflexní terapie,

Kód: 7254313

Úplný název:

Bolesti zad II. - Psychosomatika, Akupunktura, Tradiční čínská medicína, Reflexní terapie, (kol.): Psychosomatika, Akupunktura, Tradicní cínská medicína, Reflexní terapie, ....

Autor a popis:

Kol., Triton, 160 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
89 Kč (129 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Cílem publikace je ukázat reálné možnosti nekonvenční, alternativní medicíny v léčbě bolestí zad. Tyto možnosti jsou limitované a nebudou nahrazovat moderní medicínu. Jistě se ale stanou její nedílnou součástí a jejich správné použití bude přínosem pro kvalitu života mnoha lidí trpících bolestmi zad a zádového svalstva.Některé metody moderní rehabilitace navazují na léčebné procedury staré tisíce let.Nejstarší a snad nejprimitivnější metodou léčby bolestí zad je masáž a akupresura. Takové ošetření si podvědomě dělá každý sám. Na místo, které nás bolí si bezděčně saháme, tlačíme, masírujeme ho. Také aromaterapie navazuje na poznatky o léčivých bylinách, stejně jako moderní lázeňské procedury mají své předchůdce v antických lázních. Cviky pro nemocné s bolestmi páteře, propracované soudobou rehabilitační medicínou, vycházejí z prvků jógy, podobně jako dechová cvičení. Používání tepelných a chladových procedur, světelné energie, zřídelních plynů není v historii lidstva novinkou. Moderní přístroje však umožňují přesné dávkování používaných energií, zacílení na postižené tkáně a kontrolu možných nežádoucích účinků.Tato knížka neslouží k samoléčení. Seznamuje stručně čtenáře s nejčastěji používanými metodami při léčení bolestí zad. Autoři následujících kapitol jsou lékaři s mnohaletou praxí a zkušenostmi v klinické i alternativní medicíně.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bolesti zad II. - Psychosomatika, Akupunktura, Tradiční čínská medicína, Reflexní terapie, do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bolesti zad II. - Psychosomatika, Akupunktura, Tradiční čínská medicína, Reflexní terapie,.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bolesti zad II. - Psychosomatika, Akupunktura, Tradiční čínská medicína, Reflexní terapie, (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bolesti zad II. - Psychosomatika, Akupunktura, Tradiční čínská medicína, Reflexní terapie, bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bolesti zad II. - Psychosomatika, Akupunktura, Tradiční čínská medicína, Reflexní terapie, doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Bolesti zad II. - Psychosomatika, Akupunktura, Tradiční čínská medicína, Reflexní terapie,