Audio CD: Bony a klid 2 - CD

Kód: 5627324

Úplný název:

Audio CD: Bony a klid 2 - CD (Různí interpreti):

Autor a popis:

Různí interpreti, SUPRAPHON, 0 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
251 Kč (297 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

K premiéře filmu režiséra Víta Olmera Bony a klid 2 (Všichni dobří veksláci) vydává Supraphon soundtrack, který bude obsahovat písně jak z prvního dílu filmu z roku 1987, tak i z letošní novinky.
Původní LP Bony a klid (Dirty Money) vyšlo v roce 1989, tedy dva roky po premiéře snímku v kinech. Pro tento film se podařilo získat i dvě slavné písně od britské skupiny Frankie Goes to Hollywood: Relax a The Power of Love, které nechybí ani na tentokrát. Autor všech dalších skladeb Ondřej Soukup angažoval v roce 1986 (za pomoci přátel z tehdejšího SRN) hned tři americké zpěváky, žijící ve Frankfurtu: Dianu Green, Silvii Brown a Charlese Shawa.
Čtyři songy amerických zpěváků a dvě „pecky“ britské skupiny doplnili čeští zpěváci: Jiří Korn, Hanka Křížková, Petra Janů, Petr Kotvald a Michal Penk. Ti nazpívali Soukupovy písně v angličtině
V aktuálním filmu, kromě původních Frankie Goes to Hollywood, zazní opět autorské novinky Ondřeje Soukupa, kde se objeví například zpěváci Matěje Ruppert (I Love You) - ten nahrál píseň v češtině a angličtině, talentovaný EzyWay (Little Happy) a další. Aktuální část soundrtracku doplňují či hit skupiny Nightwork (Tepláky) , Boldyho (Zlatá mince)a legendární Miss Moskva Jiřího Korna.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Bony a klid 2 - CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Bony a klid 2 - CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Bony a klid 2 - CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Bony a klid 2 - CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Bony a klid 2 - CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Hudba / Audio CD: Bony a klid 2 - CD