Boom české ekonomiky - Anomálie, nebo trvalý trend?

Kód: 7542011

Úplný název:

Boom české ekonomiky - Anomálie, nebo trvalý trend? (kol.):

Autor a popis:

Institut Václava Klause, 126 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
114 Kč (165 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Byl loňský mimořádný růst HDP pouhou souhrou jednorázových příznivých okolností, nebo se už česká ekonomika vymanila z dlouhodobé stagnace? Je současný růst jen chvilkovou anomálií, nebo má naše ekonomika základnu pro dlouhodobě vysoká tempa růstu? Spočívají zdroje růstu v domácích faktorech, nebo se naše ekonomika musí spoléhat výlučně na vnější prostředí? Daří se naší fiskální či měnové politice ekonomku stimulovat a stabilizovat, nebo ekonomika roste hospodářské politice navzdory?

Předložený sborník se na tyto otázky snaží odpovědět a přispět k diskusi o naší aktuální ekonomice i hospodářské politice. Do sborníku přispěli přední čeští ekonomové Petr Dufek, Karel Dyba, Helena Horská, Stanislava Janáčková, Svatopluk Kapounek, Zuzana Kučerová, Hana Lipovská, Aleš Michl, Marek Rojíček, Petr Sklenář, Jan Skopeček, Miroslav Ševčík a Eva Zamrazilová. Editorem sborníku je Martin Slaný. Sborník by neměl chybět v knihovně žádného českého ekonoma ani zájemce o veřejné otázky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Boom české ekonomiky - Anomálie, nebo trvalý trend? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Boom české ekonomiky - Anomálie, nebo trvalý trend?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Boom české ekonomiky - Anomálie, nebo trvalý trend? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Boom české ekonomiky - Anomálie, nebo trvalý trend? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Boom české ekonomiky - Anomálie, nebo trvalý trend? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Boom české ekonomiky - Anomálie, nebo trvalý trend?