Borelióza - Přírodní prevence a bylinná léčba lymské boreliózy a jejích koinfekcí

Kód: 7387780

Úplný název:

Borelióza - Přírodní prevence a bylinná léčba lymské boreliózy a jejích koinfekcí (Buhner Stephen Harrod): Prírodní prevence a bylinná lécba lymské boreliózy a jejích koinfekcí

Autor a popis:

Buhner Stephen Harrod, Triton, 232 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
185 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

· Revmatoidní artritida · Poškození centrální nervové soustavy · Srdeční komplikace a angina pectoris · Oční problémy · Chronická únava Tyto a řadu dalších komplikací způsobuje lymská borelióza, infekční nemoc vyvolaná bakteriemi Borrelia burgdorferi. Nejen v České republice jde o nejčastější onemocnění přenášené klíšťaty. Počet nakažených lidí každoročně prudce stoupá, dopady nemoci jsou často mimořádně závažné. Ve většině případů je nemoc léčena antibiotiky, jejich účinnost bohužel není tak vysoká, jak se obecně předpokládá. Více než třetina nakažených pacientů na léčbu nereaguje nebo u nich dochází k relapsům. Borelie jsou totiž vysoce adaptabilní organismy, které jsou ve většině případů schopné úspěšně odolat i působení dlouhodobého antibiotikového protokolu. Kde alopatická medicína selhává, nastupuje přírodní prevence a bylinná léčba. Právě těmto dvěma metodám je věnována tato kniha, která je určena nejen lidem trpícím lymskou boreliózou, ale i lékařům, kteří chtějí lépe porozumět mechanismům procesu onemocnění i samotným boreliím. Stephen Harrod Buhner je přírodní léčitel, psychoterapeut a odborník na původní a kontemplativní duchovní tradice. Značnou část své práce i literárního díla zasvětil bylinné a alternativní medicíně, hlubinné ekologii a posvátnému (duchovnímu) rostlinolékařství. Žije v Novém Mexiku v USA.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Borelióza - Přírodní prevence a bylinná léčba lymské boreliózy a jejích koinfekcí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Borelióza - Přírodní prevence a bylinná léčba lymské boreliózy a jejích koinfekcí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Borelióza - Přírodní prevence a bylinná léčba lymské boreliózy a jejích koinfekcí (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Borelióza - Přírodní prevence a bylinná léčba lymské boreliózy a jejích koinfekcí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 2).
 
 
 

S Borelióza - Přírodní prevence a bylinná léčba lymské boreliózy a jejích koinfekcí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Borelióza - Přírodní prevence a bylinná léčba lymské boreliózy a jejích koinfekcí