Bourneova zrada

Kód: 7303481

Úplný název:

Bourneova zrada (kol.):

Autor a popis:

Ludlum Robert, Van Lustbader Eric, Domino, 500 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Dva měsíce po smrti své druhé ženy se Jason Bourne dozví, že jeho jediný přítel v řadách CIA, Martin Lindros, se ztratil v Africe, kde pátral po nelegálních dodávkách uranu. Bourneovi se ho podaří nalézt, ale místo návratu domů cestuje na Lindrosovu žádost do Oděsy, kde má údajně sídlit finanční centrum jisté teroristické organizace.
V Oděse na něj ale znenadání začnou dotírat podivné vzpomínky. Čím déle tento podivný stav trvá, tím silněji je Bourne přesvědčen, že nemají reálný základ. Kdo mu je ale v tom případě nasadil do hlavy a proč? Vymyl mu snad někdo mozek? Jak může plnit své poslání, když se nemůže spolehnout ani na vlastní hlavu?
V této situaci se mu nesnadno hledá odpověď na kardinální otázku: byl oním mužem v Africe skutečně Martin Lindros, anebo jeho dvojník? Pokud to totiž skutečně byl dvojník, pak je vysoce pravděpodobné, že se Jason Bourne stal cílem mezinárodního teroristického uskupení, které potřebuje uran k uskutečnění zničujícího útoku na Ameriku. A jak se zdá, teroristé se infiltrovali do samotné CIA, protože o Bourneovu likvidaci mají nebývalý zájem i federální agenti…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bourneova zrada do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bourneova zrada.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bourneova zrada (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bourneova zrada bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bourneova zrada doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dobrodružství