Bratislava - Svedectvo historických pohladníc (slovensky/německy/maďarsky)

Kód: 9691006

Úplný název:

Bratislava - Svedectvo historických pohladníc (slovensky/německy/maďarsky) (Cmorej Július): Svedectvo historických pohladníc

Autor a popis:

Beskydy, 280 stran, jazyk - slovenština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
542 Kč (799 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Historická tvář města, ve kterém žijeme nebo které dobře známe, vzrušuje snad každého, nejen pamětníka. Proto se tato publikace těší na Slovensku hned od vydání enormnímu zájmu čtenářů. Exkluzívní kniha mapuje život hlavního města Slovenska od 80. let 19. století až do roku 1945. Obrazovou část provází zajímavý text o historii bratislavských objektů, o bratislavských ateliérech, ale zaujme I kapitola o historii pohlednic všeobecně. Mezi zveřejněnými více než 500 obrázky se najde také několik skutečných unikátů. Kniha má souběžný německý a maďarský překlad.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bratislava - Svedectvo historických pohladníc (slovensky/německy/maďarsky) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bratislava - Svedectvo historických pohladníc (slovensky/německy/maďarsky).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bratislava - Svedectvo historických pohladníc (slovensky/německy/maďarsky) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bratislava - Svedectvo historických pohladníc (slovensky/německy/maďarsky) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bratislava - Svedectvo historických pohladníc (slovensky/německy/maďarsky) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Fotografie

 
Knihkupectví / Umění / Fotografie / Bratislava - Svedectvo historických pohladníc (slovensky/německy/maďarsky)