Bratr vyvržených

Kód: 2620138

Úplný název:

Bratr vyvržených (Guy Gilbert): Knez na parížské periferií

Autor a popis:

Guy Gilbert, Portal, 96 stran, jazyk - čeština, 1993

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
78 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.11.2017 dopoledne. 
 

Legendární kniha známého francouzského apoštola delikventní mládeže uvádí čtenáře do začátků jeho působení v sedmdesátých a osmdesátých letech minulého století v Paříži, v devatenáctém obvodě..

Guy Gilbert pochopil, že o práci mezi mládeží není třeba mluvit, ale že je třeba mezi mladými žít, poznat je, naslouchat jim, stát se jedním z nich. Většinová společnost na ně reagovala strachem a pohrdáním, mladí se naopak propadali do zoufalství a beznaděje, jejichž krajní podobou bylo násilí. Kniha není jen dobovým svědectvím o jednom výjimečném knězi, podává také plastický obraz okrajové mládeže, který zůstává silnou inspirací pro dnešek. Předkládá galerii postav a lidských osudů, mnohdy i velice dramatických. Najdeme tu však i příběhy o nalezeném východisku a obnovené naději na nový život.
Guy Gilbert, známý francouzský vychovatel delikventní mládeže, kněz, se věnuje nejen mládeži, ale všem lidem, jejich problémům, soužití i křesťanskému přístupu k životu. Každý rok ve Francii vychází jedna až dvě jeho knihy, které stále vzbuzují zájem, lidé chodí na jeho přednášky, vyhledávají ho v těžkých situacích, jeho vystoupení přenášejí média. V Portálu vyšly také jeho knihy Až do krajnosti (1994), Evangelium podle svatého lotra (2008), O dětech a výchově (2009), Buďte světlem (2011) a Srdce v ohni (2012).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bratr vyvržených do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bratr vyvržených.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bratr vyvržených (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bratr vyvržených bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bratr vyvržených doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Spirituální literatura