Břicháč Tom - Jak jsem zhubl 27 kg a jak můžete i VY!

Kód: 2607860

Úplný název:

Břicháč Tom - Jak jsem zhubl 27 kg a jak můžete i VY! (Břicháč Tom): Jak jsem zhubl 27 kg a jak můžety i VY!

Autor a popis:

Kosačík Tomáš, Břicháč Tom, 172 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.4.2018 dopoledne. 
 

Kniha odhaluje kroky mého úspěšného hubnutí, které mě zbavily nadváhy 27 kg a 33 cm v pase. Sám jsem se potýkal s nadváhou už od dětství a zkoušel jsem mnoho postupů, jak se nadváhy zbavit. Vždy jsem ale neuspěl! Váha se mi po každém pokusu opět vrátila, a tak jsem se točil v začarovaném kruhu dál a dál. Zlom přišel až ve chvíli, kdy jsem na to šel jinak. Zapomněl jsem na běžné rady, které všichni doporučují a našel jsi vlastní cestu.

Hledal jsem vlastní postupy, vymýšlel vlastní recepty a nakonec jsem zhubl během jednoho roku 27 kg. Váhu si stále držím a žiji úplně nový život.

Tady kniha Vám ukáže, že zhubnout může opravdu každý.

Ukážu Vám, jak i pomocí běžných potravin můžeme uvařit velmi rychle jednoduchá a přitom zdravá jídla, která budou chutnat celé Vaši rodině.

Kniha Břicháč Tom vám odhalí ako úspešne schudnúť. Sám Tom Břicháč schudol 27 kg a stratil až 33 cm v páse. Už od detstva trpel nadváhou a skúšal mnoho, ako sa im hovorí, osvedčených postupov ako schudnúť. Aj keď kilogramy ubúdali, nakoniec sa vždy vrátili. No tomu je koniec. Zlom nastal po tom, čo Tom zanevrel na bežne dostupné a stále dookola odporúčané rady a vydal sa vlastnou cestou.

Vlastný spôsob chudnutia, to sú vlastné recepty a úspech v podobe úbytku na váhe za jeden rok až 27 kg. Tom si novú váhu stále drží a užíva si nový život. Schudnúť môže naozaj každý. Tom vám prezradí ako s bežných potravín variť rýchle, jednoduché a zdravé jedlá, na ktorých si pochutí celá rodina. Skúste to s Tomom.

Kniha je v českom jazyku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Břicháč Tom - Jak jsem zhubl 27 kg a jak můžete i VY! do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Břicháč Tom - Jak jsem zhubl 27 kg a jak můžete i VY!.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Břicháč Tom - Jak jsem zhubl 27 kg a jak můžete i VY! (hodnotilo 3 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Břicháč Tom - Jak jsem zhubl 27 kg a jak můžete i VY! bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Břicháč Tom - Jak jsem zhubl 27 kg a jak můžete i VY! doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Břicháč Tom - Jak jsem zhubl 27 kg a jak můžete i VY!