Britská čítanka - Gutenbergova čítanka moderní britské prózy

Kód: 8634938

Úplný název:

Britská čítanka - Gutenbergova čítanka moderní britské prózy (kol.): Gutenbergova cítanka moderní britské prózy

Autor a popis:

LABYRINT, 294 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
204 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Gutenbergova čítanka moderní britské literatury přináší reprezentativní výběr z tvorby deseti významných současných britských prozaiků. Každá ukázka v anglickém originále je zrcadlově doplněna českým překladem, medailony autorů a výběrem dalších doporučených titulů, které byly v posledních desetiletích přeloženy do češtiny. Kniha je určena jak studentům a zájemcům o anglický jazyk, tak i těm, kdo vyhledávají kvalitní moderní beletrii. Čítanka vychází v nakladatelství Gutenberg ve spolupráci s kulturním časopisem Labyrint revue.
Originální texty: Salman Rushdie, Graham Swift, Julian Barnes, Ian McEwan, Kazuo Ishiguro, Angela Carter, Martin Amis, John Banville, Jeanette Winterson, Romesh Gunesekera
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Britská čítanka - Gutenbergova čítanka moderní britské prózy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Britská čítanka - Gutenbergova čítanka moderní britské prózy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Britská čítanka - Gutenbergova čítanka moderní britské prózy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Britská čítanka - Gutenbergova čítanka moderní britské prózy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Britská čítanka - Gutenbergova čítanka moderní britské prózy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Britská čítanka - Gutenbergova čítanka moderní britské prózy