Brouci čeledi kožojedovití (Dermestidae) České a Slovenské republiky / Beatles of the fami

Kód: 2001894

Úplný název:

Brouci čeledi kožojedovití (Dermestidae) České a Slovenské republiky / Beatles of the fami (Háva Jiří): Ceské a Slovenské republiky

Autor a popis:

Háva Jiří, Academia, 104 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
133 Kč (195 Kč)
  / ks  
koupit
 

Připravovaná publikace volně navazuje na velmi úspěšnou řadu „Zoologické klíče“, dříve vydávanou též Nakladatelstvím Academia. Na již vyšlá díla autor navazuje publikací, ve které zpracovává další velmi hospodářsky důležitou čeleď brouků - Dermestidae (kožojedovití). Tato publikace navíc představuje první souborné zpracování této čeledi brouků v češtině a je zpracována podle nejnovějších poznatků vědy. Klíče jsou zpracovány pokud možno na základě nápadných a dobře zjistitelných vnějších znaků, pouze tam, kde nelze jinak, jsou použity i znaky vnitřní či nesnadno zjistitelné (všechny takové jsou vyobrazeny). Klíče jsou modifikovány pro území České a Slovenské republiky, ale jsou zde zahrnuty i druhy, jejich začlenění do naší fauny lze očekával z důvodu exportu či importu různých skladištních komodit. První část knihy je tvořen textem v českém jazyce, poté následuje 56 barevných fotografií jednotlivých druhů a 6 tabulí černobílých kreseb, třetí část knihy je tvořena anglickým překladem veškerých textů české části.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Brouci čeledi kožojedovití (Dermestidae) České a Slovenské republiky / Beatles of the fami do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Brouci čeledi kožojedovití (Dermestidae) České a Slovenské republiky / Beatles of the fami.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Brouci čeledi kožojedovití (Dermestidae) České a Slovenské republiky / Beatles of the fami (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Brouci čeledi kožojedovití (Dermestidae) České a Slovenské republiky / Beatles of the fami bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Brouci čeledi kožojedovití (Dermestidae) České a Slovenské republiky / Beatles of the fami doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Brouci čeledi kožojedovití (Dermestidae) České a Slovenské republiky / Beatles of the fami