Bruno, Chef de police

Kód: 7363373

Úplný název:

Bruno, Chef de police (Walker Martin): Víno, sýry, lanýže a jedna važda...

Autor a popis:

Walker Martin, Dokořán, 240 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
213 Kč (298 Kč)
  / ks  
koupit
 

Hlavní pracovní náplní policejního šéfa Bruna je starat se o řádný chod života malebného městečka St Denis v samém srdci Francie. Mezi jeho důležité úkoly patří organizace venkovských slavností či ragbyových zápasů, hledání zatoulaných psů, vymáhání pokut za špatné parkování či řešení sousedských sporů. A v neposlední řadě musí Bruno chránit místní farmáře před nepřátelskými byrokraty z dalekého Bruselu, kteří pravidelně podnikají razie na místní trhy a vyžadují dodržování nesmyslných evropských norem. Jenže místní foie gras, vin de noix či domácí sýry a klobásky se vyráběly dlouho předtím, než kdo kdy o nějaké Evropské unii slyšel, a Bruno se spolu s ostatními obyvateli St Denis domnívá, že by tomu tak mělo být i nadále.

Téměř idylický život obyvatel městečka naruší až rituální vražda. Jejího vyšetřování se navíc ujímají cizí inspektoři z okresního města a nepříjemný vyšetřovací soudce až z Paříže. Jakožto znalec místních poměrů začne Bruno pátrat po vrahovi na vlastní pěst. Ale své obligátní večeře o mnoha chodech a tenisové zápasy s přáteli si kvůli tomu rozhodně nenechá ujít. A dokonce dojde i na romantický vztah...

Bruno, Chef de police je detektivní román ze slunného francouzského venkova s příchutí Bergeracu a vůní rozmarýnu. Laskavé a inteligentní vyprávění je příjemným protipólem drsných severských detektivek.

Nahlédnout do Bruno, Chef de police Nahlédnout do Bruno, Chef de police

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bruno, Chef de police do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bruno, Chef de police.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bruno, Chef de police (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bruno, Chef de police bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bruno, Chef de police doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Bruno, Chef de police