Buchenwaldské bestie - Karl a Ilse Kochovi a lampy se stínítkem z lidské kůže

Kód: 2475442

Úplný název:

Buchenwaldské bestie - Karl a Ilse Kochovi a lampy se stínítkem z lidské kůže (Whitlock Flint): Karl a Ilsa Kochovi a lampy se stínítkem z lidské kuže

Autor a popis:

Whitlock Flint, Grada, 384 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
297 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Velitel tábora Buchenwald Karl Otto Koch měl neomezenou moc a zcela volné ruce rozpoutat nevídané peklo. Se svou ženou Ilse dali volný průchod zlu ve všech možných podobách a vládli společně jako šílený královský pár, který si svůj palác vybavoval dekoracemi vyrobenými z lidské kůže. Kniha vypráví jejich příběh a vysvětluje podstatu fungování koncentračního tábora s fascinující naléhavostí, která nás přenese desítky let nazpět časem, abychom mohli být svědky hrůz koncentračního tábora a naštěstí i jeho osvobození americkou armádou a následného potrestání vládnoucího páru.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Buchenwaldské bestie - Karl a Ilse Kochovi a lampy se stínítkem z lidské kůže do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Buchenwaldské bestie - Karl a Ilse Kochovi a lampy se stínítkem z lidské kůže.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Buchenwaldské bestie - Karl a Ilse Kochovi a lampy se stínítkem z lidské kůže (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Buchenwaldské bestie - Karl a Ilse Kochovi a lampy se stínítkem z lidské kůže bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Buchenwaldské bestie - Karl a Ilse Kochovi a lampy se stínítkem z lidské kůže doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Buchenwaldské bestie - Karl a Ilse Kochovi a lampy se stínítkem z lidské kůže