Budu inženýr - Jsi připraven stát se inženýrem?

Kód: 2562240

Úplný název:

Budu inženýr - Jsi připraven stát se inženýrem? (Martin Steve): Jsi připravený stát se inženýrem?

Autor a popis:

Martin Steve, Svojtka, 68 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
176 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.3.2018 dopoledne. 
 

Zajímáš se o nejrůznější stroje? Chceš vědět, jak fungují? Baví tě vymýšlet a konstruovat třeba roboty? Pokud je tvá odpověď ano, přihlas se na Technickou akademii v této knize a objev nejrůznější odvětví inženýrství. Knížka je nabitá informacemi o slavných vynálezcích a jejich strojích. Počteš si o zajímavostech z mnoha technických odvětví od strojírenství a leteckého inženýrství přes robotiku až po energetiku a materiálové inženýrství. Dozvíš se spoustu věcí o tom, jak jednotlivé stroje fungují a k čemu jsou dobré. Víš, čím se liší materiály? Zjistíš také, proč je dobré vyrábět elektřinu alternativní postupy. Vyzkoušíš si, jak funguje páka nebo kladka, sestavíš proudový motor, jaký mají letadla, a postavíš vlastní větrnou elektrárnu. Pusť se do aktivit, hlavolamů, her a za každý splněný úkol si nalep samolepku. Nakonec si zahraj s kamarády deskovou hru Závod po ranveji. Do jakého oboru se pustíš nejdřív? Svět techniky a inženýrství už na tebe čeká. Brožovaná s klopnami.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Budu inženýr - Jsi připraven stát se inženýrem? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Budu inženýr - Jsi připraven stát se inženýrem?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Budu inženýr - Jsi připraven stát se inženýrem? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Budu inženýr - Jsi připraven stát se inženýrem? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Budu inženýr - Jsi připraven stát se inženýrem? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Budu inženýr - Jsi připraven stát se inženýrem?