Bůh s tančícími ústy

Kód: 7475190

Úplný název:

Bůh s tančícími ústy (Dvořák Otomar):

Autor a popis:

Dvořák Otomar, Čas, 192 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
162 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.3.2018 dopoledne. 
 

Pokud máte rádi příběhy o nebezpečných výpravách do exotických krajin, kde dobrodruhy neohrožují jen záludní domorodci, dravé šelmy a přírodní živly, ale také temná magie a démonické příšery, pak jsou tři čtivé povídky Otomara Dvořáka určeny právě Vám!
V první z nich zavítáme v sedmdesátých letech minulého století do jihoamerických Kordiller, do sopečné krajiny u jezera Lakaru, kde se mladý český vědec, pátrající po svém záhadně zmizelém profesorovi, stane rukojmím ve vzájemném boji americké CIA, místní vojenské junty, partyzánů, příslušníků hrdého kmene Mapučů – a především oživlých bytostí z dávných indiánských mýtů.
Ve druhém příběhu se vracíme do dob druhé světové války; skupina amerických vojáků, jejichž loď šla ke dnu po japonském náletu, se zachrání na pustém pobřeží polynéského ostrova, aby vzápětí zjistila, že je tady čeká osud mnohem strašnější, než by byla „pouhá“ smrt v boji. Moře totiž nebohé trosečníky vyplavilo poblíž sídla obávaného žraločího božstva!
A do třetice se v nedávné minulosti podíváme na jeden z karibských ostrůvků, kde se domorodci snaží kultem vúdú usmířit „boha s tančícími ústy“, aby na ně neházel z nebe mrtvoly.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bůh s tančícími ústy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bůh s tančícími ústy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bůh s tančícími ústy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bůh s tančícími ústy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bůh s tančícími ústy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Bůh s tančícími ústy