Bůh vždycky zatřese stavbou - Rozhovor Sylvy Fischerové s Karlem Flossem

Kód: 7429136

Úplný název:

Bůh vždycky zatřese stavbou - Rozhovor Sylvy Fischerové s Karlem Flossem (Fischerová Sylva):

Autor a popis:

Fischerová Sylva, Vyšehrad, 272 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
79 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Co je v životě hlavní cesta a co je epizoda; kdo jsou směrodatní lidé a k čemu potřebujeme křesťanství a jeho hořké pravdy; jak čeká Bůh a nakolik se lze pro člověka obnažit, a k čemu je to dobré? Knižní rozhovor Sylvy Fischerové s filosofem Karlem Flossem představuje nezvykle otevřený dialog o zákrutách životních cest, plný zásadního tázání stejně jako průhledů do kulturního života české společnosti v minulých desetiletích, v nichž jsou představeny mj. aktivity olomouckých dominikánů, počátky Charty 77 i peripetie v životě Josepha Ratzingera, nynějšího papeže Benedikta XVI., jejichž svědkem Karel Floss byl.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bůh vždycky zatřese stavbou - Rozhovor Sylvy Fischerové s Karlem Flossem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bůh vždycky zatřese stavbou - Rozhovor Sylvy Fischerové s Karlem Flossem .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bůh vždycky zatřese stavbou - Rozhovor Sylvy Fischerové s Karlem Flossem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bůh vždycky zatřese stavbou - Rozhovor Sylvy Fischerové s Karlem Flossem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bůh vždycky zatřese stavbou - Rozhovor Sylvy Fischerové s Karlem Flossem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Bůh vždycky zatřese stavbou - Rozhovor Sylvy Fischerové s Karlem Flossem