Buzzmarketing

Kód: 7261153

Úplný název:

Buzzmarketing (Godin Seth):

Autor a popis:

Godin Seth, Management Press, 216 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
247 Kč (285 Kč)
  / ks  
koupit
 

Buzzmarketing je netradiční forma marketingu, jež se zaměřuje na vyvolání rozruchu, poprasku, bzukotu (z anglického slova buzz) o konkrétní značce, produktu, firmě, akci. Mezi součást buzz marketingu lze označit i virální marketing a astroturfing.

Aby byla kampaň úspěšná vždy je potřeba přijít s něčím novým, šokujícím, neobvyklým, zábavným, tajemným, provokativním, hodí se také otvírat různá tabu (sex, lži), neuškodí ani když se kampaně zúčastní známá osobnost, která má k produktu značce neobvyklý vztah.

Tato reklama může být nejlevnější formou reklamy vůbec, avšak o to náročnější je na přípravu a vymyšlení samotné koncepce. Nejdůležitější je nabídnout lidem téma, které je zaujme nebo pobaví natolik, aby sdělení rozšířili mezi své přátele. Těch úspěšnějších kampaní se potom chytí i média, novináři, televize, rádia. buzz v drtivé většině vzniká sám, nicméně jeho růst a šíření je možné uměle živit Můžeme říct, že buzz vzniká sám, nicméně jeho růst a směr je možné uměle udržovat, tam kde ho potřebujeme.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Buzzmarketing do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Buzzmarketing.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Buzzmarketing (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Buzzmarketing bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Buzzmarketing doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Marketing