Byl jsem u toho, když Lendl stoupal na tenisový trůn, Werich uzavíral svou životní pouť a

Kód: 7252644

Úplný název:

Byl jsem u toho, když Lendl stoupal na tenisový trůn, Werich uzavíral svou životní pouť a (Janoušek Jiří): Byl jsem u toho

Autor a popis:

Janoušek Jiří, Práh, 264 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
264 Kč (330 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.1.2018 dopoledne. 
 

Tyto tři reportážní příběhy spojuje mistrovství vypravěče, známého publicisty Jiřího Janouška, mimo jiné také spoluautora knižních vydání rozhovorů NA PLOVÁRNĚ.

Sám o této své knize říká: „Těžko říct, co mě na těch třech příbězích tak přitahovalo. Werichovo tušení blížící se smrti? Hušákova touha zapsat se do dějin a furiantská posedlost mít ve všem pravdu? Lendlův přesně kalkulující mozek, sebekázeň a odhodlání být pánem svého osudu?

Snad alespoň v pozadí jsou znát stopy domácích poměrů, ve kterých se ty příběhy odehrávaly: Werichova samota v bezčasí sedmdesátých let. Lendlovy peníze a sláva, v konfrontaci s rostoucí bezradnosti bývalého režimu v letech osmdesátých. A Hušákovo podnikání mezi pomníky privatizačních omylů s jejich zamotaným právním stavem na začátku nového tisíciletí.“

Kniha obsahuje také originální fotografie z autorova archivu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Byl jsem u toho, když Lendl stoupal na tenisový trůn, Werich uzavíral svou životní pouť a do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Byl jsem u toho, když Lendl stoupal na tenisový trůn, Werich uzavíral svou životní pouť a .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Byl jsem u toho, když Lendl stoupal na tenisový trůn, Werich uzavíral svou životní pouť a (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Byl jsem u toho, když Lendl stoupal na tenisový trůn, Werich uzavíral svou životní pouť a bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Byl jsem u toho, když Lendl stoupal na tenisový trůn, Werich uzavíral svou životní pouť a doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Byl jsem u toho, když Lendl stoupal na tenisový trůn, Werich uzavíral svou životní pouť a