Byla jednou jedna víla

Kód: 9717908

Úplný název:

Byla jednou jedna víla (Zimanová Lea, Ziman Palo, Renhardt Armínka, Zimanová Lea): a stále je

Autor a popis:

Zimanová Lea, Rime Dzong, 88 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
157 Kč (212 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.6.2017 dopoledne. 
 

Poutavé vyprávění víly Iluze, pro dospělé i děti, o jejích zážitcích, rozhovorech s křišťálem a jejich společném léčení lidí, z doby vílina pobytu ve křišťálové kouli, ze které nemohla ven.

Předmluva autorky
Knížka, kterou držíte v rukou, vznikla „náhodou“. Od svého současného učitele, Michaela Grauer Brecht (kterému děkuji!), jsem dostala určité channelingové cvičení. Hned po druhém cvičení jsem začala vnímat určité myšlenky, vycházející od víly, která je v pokojíčku mé dcery. Začala jsem je zapisovat a psala jsem tak dlouho, dokud jsem nevěděla, že je konec.
Zajímavé na tom bylo, že konec mi nadiktovala už ve střední části knihy a to jen pro to, že jsem sama byla velmi zvědavá a nedočkavá, jak to skončí. Napsala jsem ho na konec sešitu a vrátila jsem se do středu a pokračovala v psaní. A vyšlo to úplně přesně, děj se napojil na konec a nemusela jsem přidávat žádné stránky, jak jsem si původně myslela, že to nejspíš bude nutné. Jakoby to bylo „vypočítané“. Ne že by to bylo nějak důležité, ale mě to zaujalo. Při psaní to byla zábava, celý den jsem prožívala, jako bych ho prožila já sama. Víly jsou velmi vnímavé a já děkuji víle Iluzi za rozhovory, o které se s námi podělila, a i za to, že začala lidem důvěřovat. Budu ráda, když lidé začnou důvěřovat sami sobě, i sobě navzájem a když začnou důvěřovat i duchovnímu světu, který tu je, ať už v něho věří, nebo ne. Elohim Sabaot, Amen! Lea Zimanová
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Byla jednou jedna víla do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Byla jednou jedna víla.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Byla jednou jedna víla (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Byla jednou jedna víla bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Byla jednou jedna víla doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Spirituální literatura