Bytové úpravy bez problémů - 100 nápaditých řešení pro váš byt

Kód: 2421817

Úplný název:

Bytové úpravy bez problémů - 100 nápaditých řešení pro váš byt (Cohenová Sacha):

Autor a popis:

Cohenová Sacha, Universum, 184 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha obsahuje sto řešení více než třiceti běžných dekoračních problémů. Patří k nim především nedostatečné osvětlení, nevábně vyhlížející obklady, poškozené zdi, již nemoderní kuchyně či koupelna. Publikace není určena pro profesionální dekoratéry, ale pro uživatele bytů s dovednostmi nejrůznějšího stupně. Ta nejjednodušší řešení jsou podrobně vysvětlena v postupech nadepsaných Základní techniky. U každého jednotlivého řešení jsou uvedeny různé varianty.

Existují řešení vyhovující různému účelu a rozvržení interiéru, počínaje veskrze praktickými a dočasnými až po útulná rustikálního typu. Ať již pro vylepšování kuchyně, obývacího pokoje, haly, či dokonce suterénních prostorů, kniha nabízí vždy řešení vhodné pro konkrétní problém, rozdílný vkus a finanční možnosti.

Materiály potřebné k realizaci řešení z této knihy jsou běžně k dostání ve specializovaných obchodech či velkoprodejnách pro domácí kutily. Základní techniky jsou prosté, popsané krok za krokem, zvládne je každý. V části o nářadí a vybavení lze nalézt tipy, ze kterých je zřejmé, co je nezbytně potřebné a co jen žádoucí z hlediska usnadnění práce, ne však stěžejní pro úspěšné provedení daného úkonu. Jednotlivé techniky jsou jasně dokreslovány příklady a vždy pečlivě vysvětleny, doplněny doporučením, zda nebude lépe si na tu kterou konkrétní práci pozvat odborníka.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bytové úpravy bez problémů - 100 nápaditých řešení pro váš byt do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bytové úpravy bez problémů - 100 nápaditých řešení pro váš byt.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bytové úpravy bez problémů - 100 nápaditých řešení pro váš byt (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bytové úpravy bez problémů - 100 nápaditých řešení pro váš byt bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bytové úpravy bez problémů - 100 nápaditých řešení pro váš byt doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro muže

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro muže / Bytové úpravy bez problémů - 100 nápaditých řešení pro váš byt