Byzantské misie aneb Je možné udělat z „barbara“ křesťana?

Kód: 8737845

Úplný název:

Byzantské misie aneb Je možné udělat z „barbara“ křesťana? (Ivanov Sergej A.):

Autor a popis:

Ivanov Sergej A., Pavel Mervart, 372 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
288 Kč (389 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace se věnuje dějinám misií během celé tisícileté existence Byzantské říše. Přináší rovněž odpovědi na mnoho dosud nezodpovězených otázek, mj. jaké byly největší úspěchy byzantských misií, co mělo společného byzantské misijní úsilí v evropských zemích, v Chazárii, na severním Kavkaze, v Persii, Arábii, Súdánu či Etiopii, ale také proč se ani jeden dobový byzantský pramen nezmiňuje o působení věrozvěstů Konstantina-Cyrila a Metoděje na Moravě. Kulturněhistorická analýza autora směřuje především k pochopení toho, jak samotní byzantští Řekové chápali sami sebe a okolní svět a mohl-li se v jejich očích barbar vůbec stát křesťanem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Byzantské misie aneb Je možné udělat z „barbara“ křesťana? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Byzantské misie aneb Je možné udělat z „barbara“ křesťana?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Byzantské misie aneb Je možné udělat z „barbara“ křesťana? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Byzantské misie aneb Je možné udělat z „barbara“ křesťana? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Byzantské misie aneb Je možné udělat z „barbara“ křesťana? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Křesťanství

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Náboženství / Křesťanství / Byzantské misie aneb Je možné udělat z „barbara“ křesťana?