Čaroděj - Tajemství nesmrtelného Nicolase Flamela - 2. vydání

Kód: 2424393

Úplný název:

Čaroděj - Tajemství nesmrtelného Nicolase Flamela - 2. vydání (Scott Michael):

Autor a popis:

Scott Michael, Knižní klub, 480 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Nicolas Flamel pokračuje v zápiscích dalších dvou velmi hektických dnů. Nyní se nachází v Paříži a s ním i dvojčata a Scathach. Uvědomuje si, že musí rozvíjet sílu Sofie a Joshe, aby mohli naplnit proroctví. Setkávají se s dalšími nesmrtelnými bytostmi, a jejich pobyt ve francouzské metropoli způsobí více než velké zmatky. Nicolasovi a Perenelle se však čas neúprosně krátí. Každý den stárnou o rok, jejich schopnosti slábnou a tělesná schránka chřadne. Podaří se probudit i Joshovu skrytou moc? Zvládne Sofie umění ovládat další živel? V pokračování Alchymisty se samozřejmě znovu střetnou s dávným čarodějem Johnem Dee, který tentokrát proti nim nebude stát sám. Druhý díl Tajemství Nicolase Flamela je opět napínavý a plný nečekaných bitev a zvratů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Čaroděj - Tajemství nesmrtelného Nicolase Flamela - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Čaroděj - Tajemství nesmrtelného Nicolase Flamela - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Čaroděj - Tajemství nesmrtelného Nicolase Flamela - 2. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Čaroděj - Tajemství nesmrtelného Nicolase Flamela - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Čaroděj - Tajemství nesmrtelného Nicolase Flamela - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro děti

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro děti / Čaroděj - Tajemství nesmrtelného Nicolase Flamela - 2. vydání