Čas stojí a my plyneme - Jak porozumět času a zvítězit nad stresem

Kód: 7860410

Úplný název:

Čas stojí a my plyneme - Jak porozumět času a zvítězit nad stresem (Vasey Christopher):

Autor a popis:

Vasey Christopher, Integrál Brno, 104 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
96 Kč (140 Kč)
  / ks  
koupit
 

ČAS ! V současné době mnoho lidí pociťuje život jako stresový. Stále spěcháme, abychom vše stihli. Je však skutečně na vině nedostatek času? Plyne čas opravdu příliš rychle?

Christopher Vasey ukazuje nový přístup, jak pracovat s časem a vyhnout se stresu. Rozlišuje přitom chronometrický pojem času (denní čas udávaný hodinami), který jsme si vymysleli my lidé, a skutečný, věčný čas, v němž se pohybujeme. Vědomé prožívání přítomnosti je klíčem k porozumění času a k harmoničtějšímu utváření našich životů.

CHRISTOPHER VASEY je švýcarský léčitel a známý autor řady knih o zdraví a zásadních životních otázkách. Kniha Čas stojí a my plyneme je již čtvrtou Vaseyho knihou, vydanou Nakladatelstvím Stiftung Gralsbotschaft.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Čas stojí a my plyneme - Jak porozumět času a zvítězit nad stresem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Čas stojí a my plyneme - Jak porozumět času a zvítězit nad stresem.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Čas stojí a my plyneme - Jak porozumět času a zvítězit nad stresem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Čas stojí a my plyneme - Jak porozumět času a zvítězit nad stresem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Čas stojí a my plyneme - Jak porozumět času a zvítězit nad stresem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Čas stojí a my plyneme - Jak porozumět času a zvítězit nad stresem