Časosběrná kronika naší rodiny

Kód: 9058438

Úplný název:

Časosběrná kronika naší rodiny (kol.):

Autor a popis:

Kol., Babičkářství, 156 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
469 Kč (590 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.4.2018 dopoledne. 
 

„Časosběrná kronika naší rodiny“ umožňuje zachytit ty nejdůležitější momenty v roce, abychom se k nim mohli jako rodina vracet. Vyfoťte se jako rodina každý rok na stejném místě, přidejte fotografie z mimořádných událostí, které se v daném roce staly, a připište v pár větách, jaké to všechno bylo. Budete tak mít krásně uchované nejdůležitější a nejzajímavější okamžiky a události z celého roku vaší rodiny. Po čase se budete moci nad kronikou zasmát a zavzpomínat si. A jako rodinný poklad vám vydrží po další generace.

Časosběrná kronika naší rodiny umožňuje zdokumentovat 10 let života rodiny. Každému roku je věnováno 14 stránek. Můžete zde zachytit své narozeniny, tradiční rodinné události, rodinné výlety, společné Vánoce nebo mimořádné události jako svatba, narození dítěte či stěhování. Ke každému tématu stačí jedna fotografie a několik vašich vět. Psaní kroniky vám usnadní návodné otázky a tipy, jaké přidat fotografie. A je zcela na vás, jestli budete kroniku vyplňovat v průběhu roku nebo si k ní sednete vždy jednou za rok.

Kronika má velký formát (30x30 cm), papír vysoké gramáže a pevnou vazbu, aby vydržela mnoho let. Časosběrná kronika je krásným dárkem pro každou rodinu. Stane se studnicí rodinných zážitků a natrvalo zachytí, jak šel čas. Jací jsme byli v jednotlivých letech my, naše děti a všichni naši blízcí a co jsme spolu prožili.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Časosběrná kronika naší rodiny do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Časosběrná kronika naší rodiny.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Časosběrná kronika naší rodiny (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Časosběrná kronika naší rodiny bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Časosběrná kronika naší rodiny doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Muž a Žena

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Muž a Žena / Časosběrná kronika naší rodiny