CD-České nebe aneb Cimrmanův dramatický kšaft

Kód: 2559372

Úplný název:

CD-České nebe aneb Cimrmanův dramatický kšaft (Cimrman Jára):

Autor a popis:

Cimrman Jára, SUPRAPHON, 0 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
200 Kč (286 Kč)
  / ks  
koupit
 

Cimrmanův dramatický kšaft Seminář: Nález hry České nebe, Dymokurské období, Zapíraný český vojevůdce, Nebásnické jméno, Flaška a Krabice, Rukopisné padělky, hra České nebe Patnáctá a podle vyjádření autorů Ladislava Smoljaka a Zdeňka Svěráka poslední hra Divadla Járy Cimrmana České nebe (premiéra 28. října 2008) vychází jako obvykle s ročním odstupem na CD. Je složena tradičně ze semináře a vlastní hry a potěší ctitele tohoto divadla očekávaným cimrmanovským humorem, který tentokrát vychází z aktuálního tématu - sestavování nebeské komise ze slavných Čechů, jejímž úkolem je rozhodovat o osudech uchazečů o místo v nebi. Titul prozrazuje dlouholetou zkušenost tvůrců, kteří s moudrou ironií prezentují dějiny Česka a české kultury. Cimrmanův dramatický kšaft (závěť) uzavírá více než čtyřicetileté dějiny jedné mystifikace, která se stala žijící legendou. Nová hra plná hlášek a jedinečného humoru!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit CD-České nebe aneb Cimrmanův dramatický kšaft do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s CD-České nebe aneb Cimrmanův dramatický kšaft.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení CD-České nebe aneb Cimrmanův dramatický kšaft (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na CD-České nebe aneb Cimrmanův dramatický kšaft bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S CD-České nebe aneb Cimrmanův dramatický kšaft doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / CD-České nebe aneb Cimrmanův dramatický kšaft