Audio CD: Epištoly kutnohorské a vybrané články politické - CD

Kód: 5679023

Úplný název:

Audio CD: Epištoly kutnohorské a vybrané články politické - CD (Borovský Karel Havlíček):

Autor a popis:

Borovský Karel Havlíček, Petr Kopecký, 0 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
164 Kč (239 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Audiokniha s titulem Epištoly kutnohorské a vybrané články politické vychází při příležitosti 190. výročí narození Karla Havlíčka Borovského (31. října 1821). Devítihodinová nahrávka obsahuje kompletní Epištoly, jak byly souborně vydány v roce 1851, a 21 novinových článků publikovaných v letech 1846 až 1851 v Pražských novinách, Národních novinách a ve Slovanu. Vybrané texty, jejichž načtení se ujal herec a dnes ředitel mladoboleslavského divadla František Skřípek, nám představují Karla Havlíčka Borovského jako skvělého novináře, který politicky vzdělává veřejnost, propaguje svobodu, národnostní a občanskou rovnoprávnost. Jde o pracovitého člověka s bystrým úsudkem, smyslem pro realitu, mimořádným přehledem o dění doma, Evropě i ve světě, o autora obeznámeného s řadou dnes již klasických spisů společenských věd.
Vydavatelovou snahou bylo zařadit do audioknihy takové Havlíčkovy texty, které příliš nezestárly, které mohou svým obsahem oslovit a inspirovat čtenáře respektive posluchače i 160 letech po svém vzniku.
Audiokniha vychází na CD ve formátu mp3.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Epištoly kutnohorské a vybrané články politické - CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Epištoly kutnohorské a vybrané články politické - CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Epištoly kutnohorské a vybrané články politické - CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Epištoly kutnohorské a vybrané články politické - CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Epištoly kutnohorské a vybrané články politické - CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audio CD: Epištoly kutnohorské a vybrané články politické - CD