Audio CD: Angličtina do ucha 2. pro mírně pokročilé - 10 audio CD + 1xCD ROM

Kód: 6245099

Úplný název:

Audio CD: Angličtina do ucha 2. pro mírně pokročilé - 10 audio CD + 1xCD ROM (kol.):

Autor a popis:

Eddica, 2 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
676 Kč (990 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Angličtina do ucha je poslechová učebnice angličtiny, která se zaměřuje na všechny složky studia jazyka najednou. Naučí vás nová slovíčka a fráze, vysvětlí gramatiku a „dohlédne“ na to, abyste ji správně používali. Nejen, že s vámi procvičí nejpoužívanější konverzační fráze, ale také vás naučí, jak na ně správně a pohotově reagovat. Provede vás tréninkem poslechu od nejnižší po nejvyšší obtížnost tak, abyste již nikdy nezaváhali, a to hned za pomoci několika různých typů hlasů. A navíc, to vše zajímavou formou s důrazem na praktické využití a nikoli pouhé „biflování“. Výukový počítačový program Nová angličtina do ucha, který je součástí balení, výrazně rozšiřuje možnosti využití této audioučebnice - díky němu můžete aktivně procvičovat slovíčka, věty i fráze a můžete si rovněž vytvářet "na míru" poslechové stopy a tiskové výstupy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Angličtina do ucha 2. pro mírně pokročilé - 10 audio CD + 1xCD ROM do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Angličtina do ucha 2. pro mírně pokročilé - 10 audio CD + 1xCD ROM.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Angličtina do ucha 2. pro mírně pokročilé - 10 audio CD + 1xCD ROM (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Angličtina do ucha 2. pro mírně pokročilé - 10 audio CD + 1xCD ROM bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Angličtina do ucha 2. pro mírně pokročilé - 10 audio CD + 1xCD ROM doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Angličtina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Angličtina / Audio CD: Angličtina do ucha 2. pro mírně pokročilé - 10 audio CD + 1xCD ROM