Audio CD: O nepotřebných věcech - Pohádky i pro Světlušku - CD

Kód: 3607332

Úplný název:

Audio CD: O nepotřebných věcech - Pohádky i pro Světlušku - CD (Goldflam Arnošt): Pohádky i pro Svetlušku

Autor a popis:

Goldflam Arnošt, RADIOSERVIS, 0 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
155 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Nadační fond Českého rozhlasu a jeho sbírka Světluška Vám přináší pohádky od Arnošta Goldflama nejen pro děti. A proč právě zvukové pohádky? To proto, že jimi se mohou potěšit také nevidomí, kterým Světluška pomáhá. Světluška svítí na cestu těžce zrakově postiženým dětem a dospělým z celé České republiky. Přispívá na speciální pomůcky, které „mluví“ nebo mají hmatový displej, na psí vodící pomocníky, na osobní asistenty dětem, aby mohly chodit do běžných škol se zdravými kamarády, a seniorům, aby mohli trávit podzim života doma a nikoli v ústavu. Pomáhá rozvíjet talent a tvořivé schopnosti nevidomých a podporuje jejich sportovní aktivity. Světluška je také zázemím a zárukou pro mnohé neziskové organizace, které poskytují nevidomým své služby či se věnují osvětovým aktivitám.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: O nepotřebných věcech - Pohádky i pro Světlušku - CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: O nepotřebných věcech - Pohádky i pro Světlušku - CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: O nepotřebných věcech - Pohádky i pro Světlušku - CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: O nepotřebných věcech - Pohádky i pro Světlušku - CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: O nepotřebných věcech - Pohádky i pro Světlušku - CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Beletrie pro děti / Audio CD: O nepotřebných věcech - Pohádky i pro Světlušku - CD