Audio CD: Posel hydrometeorologického ústavu, To jeli dva ve vlaku - CD

Kód: 3602362

Úplný název:

Audio CD: Posel hydrometeorologického ústavu, To jeli dva ve vlaku - CD (Svěrák Zdeněk): Audio CD

Autor a popis:

Svěrák Zdeněk, RADIOSERVIS, 0 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
116 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

To jeli dva ve vlaku už svým názvem připomíná začátek nějakého vtipu. Na té hříčce je znát, že jsem byl venkovským učitelem a že jsem miloval Fráňu Šrámka a Karla Čapka. Nejvíc vás asi potěší dva herci, kteří tu zanechali stopu svých hlasů: Bohuš Záhorský a Rudolf Deyl ml. A to nevíte, jak první z nich potěšil mě. Po natáčení mně, nesmělému začínajícímu autorovi řekl: Človíčku, měl byste zkusit napsat něco pro divadlo nebo pro film, poněvadž umíte dialog. Posel hydrometeorologického ústavu je veselejší kousek. Fascinovali mě tenkrát podvodníci a mystifikátoři. Tak dlouho jsem o nich psal povídky, až jsem se usadil na mystifikaci s Járou Cimrmanem. Posel byl natočen dvakrát. Poprvé s Karlem Högerem v roli zubaře a s Jiřím Sovákem v roli Rouska. Tato verze byla však na příkaz shora v sedmdesátých letech smazána, neboť režisér Jan Fuchs se octl na černé listině. Vy máte v ruce pozdější jeho nahrávku, při níž přidělil zubaře Josefu Abrhámovi a Rouska bůhvíproč mně. Z tohoto hlediska je dobře, že je verze se Sovákem zničena. Aspoň nemáte srovnání.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Posel hydrometeorologického ústavu, To jeli dva ve vlaku - CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Posel hydrometeorologického ústavu, To jeli dva ve vlaku - CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Posel hydrometeorologického ústavu, To jeli dva ve vlaku - CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Posel hydrometeorologického ústavu, To jeli dva ve vlaku - CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Posel hydrometeorologického ústavu, To jeli dva ve vlaku - CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audio CD: Posel hydrometeorologického ústavu, To jeli dva ve vlaku - CD