CD-Rudí baviči aneb Soudruzi ve vlastní šťávě

Kód: 2559482

Úplný název:

CD-Rudí baviči aneb Soudruzi ve vlastní šťávě (kol.):

Autor a popis:

Kol., SUPRAPHON, 0 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
305 Kč (402 Kč)
  / ks  
koupit
 

Velmi úspěšný projekt Supraphonu měl své začátky v roce 2004, kdy vznikla první kompilace Soudruzi, to není fakt, to se opravdu stalo. Zvukovou humornou koláž z dobových projevů politických snaživců, tajemníků a papalášů doplňovaly agitační písně, častušky a angažované bláboly nejrůznějšího druhu: od besed s družstevníky, přenosů ze Spartakiád, různých pásem, věnovaných sjezdům, měnovým reformám či prvním májům, až po extáze národních umělců a umělkyň nad Stalinem, velikým Maem nebo Dědou Mrázem. Nečekaně humorné záznamy jsme čerpali z archivu Supraphonu a doplňovali perlami z archivu Českého rozhlasu a České televize. Brzy následovalo pokračování ve stejně úspěšných výběrech (Soudruzi, to snad ani není pravda a Soudruzi, když se tak zamyslíme). Tato alba, plná sběratelských pokladů, jsou nyní shromážděna v jednom boxu a doplněna o čtvrté CD Budovatelské písně, které samozřejmě nutně k dané době patří. V takto angažovaném kompletu nemohou chybět bonusy – velký fragment z úchvatného a bezelstně komického dramatu Komíny Gottwaldovy z roku 1952 a několik objevů exaltovaných přednesů básní a písní, věnovaných 15. sjezdu KSČ. Určeno k poučení, pobavení i jako jedinečný sběratelský soubor, s bookletem, napěchovaným obrazovými a fotografickými skvosty.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit CD-Rudí baviči aneb Soudruzi ve vlastní šťávě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s CD-Rudí baviči aneb Soudruzi ve vlastní šťávě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení CD-Rudí baviči aneb Soudruzi ve vlastní šťávě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na CD-Rudí baviči aneb Soudruzi ve vlastní šťávě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S CD-Rudí baviči aneb Soudruzi ve vlastní šťávě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / CD-Rudí baviči aneb Soudruzi ve vlastní šťávě