Čechy krásné, Čechy mé - Proměny krajiny Čech v době industriální

Kód: 8691236

Úplný název:

Čechy krásné, Čechy mé - Proměny krajiny Čech v době industriální (Matoušek Václav):

Autor a popis:

Matoušek Václav, Krigl, 396 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
231 Kč (336 Kč)
  / ks  
koupit
 

Autor, vědecký pracovník a pedagog Fakulty humanitních studií Univerzity Karlovy, se na základě archeologických nálezů a historických faktů snaží odhalit a pojmenovat příčiny současného stavu české krajiny. Vychází z obecných poznatků o formování vztahu člověka a jeho přírodního prostředí v celém průběhu evoluce rodu Homo. Charakterizuje důležité mezníky ve vývoji interakce člověka přírodního prostředí na našem území od pravěku až do plné doby historické. Zvláštní pozornost věnuje industriálnímu období, především období průmyslové revoluce, kdy se postupně vytvářely nejenom základy současného stavu krajiny, ale především společenské a kulturní normy, které náš vztah k přírodnímu prostředí v Čechách určují dodnes.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Čechy krásné, Čechy mé - Proměny krajiny Čech v době industriální do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Čechy krásné, Čechy mé - Proměny krajiny Čech v době industriální .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Čechy krásné, Čechy mé - Proměny krajiny Čech v době industriální (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Čechy krásné, Čechy mé - Proměny krajiny Čech v době industriální bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Čechy krásné, Čechy mé - Proměny krajiny Čech v době industriální doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Čechy krásné, Čechy mé - Proměny krajiny Čech v době industriální