Celostní osteopatická léčba – Terapeutické metody osteopatie

Kód: 7336793

Úplný název:

Celostní osteopatická léčba – Terapeutické metody osteopatie (Hermanns Wim): Terapeutické metody osteopatie

Autor a popis:

Hermanns Wim, Fontána, 144 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
274 Kč (398 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Udělejte si přehled o přednostech celostní osteopatie GOT jako efektivní terapeutické metody ve všech osteopatických systémech. Tato kniha nabízí základy principů celostní osteopatické léčby. Jejím ústředním tématem je představení technik a konkrétních možností aplikace. Najdete zde techniky ošetřování vleže na zádech, na břiše, na boku i vsedě. Návody zahrnují vyšetření, ošetření i alternativní hmaty. Množství obrázků znázorňuje, jak to probíhá. Informativní odstavečky vysvětlují anatomické a fyziologické pozadí a také možnosti aplikace. Kombinací celostní osteopatie s dalšími metodami dosáhnete větších léčebných úspěchů - jedná se například o viscerální osteopatii, svalově-energetické techniky nebo ošetření spouštěcích bodů - triggerů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Celostní osteopatická léčba – Terapeutické metody osteopatie do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Celostní osteopatická léčba – Terapeutické metody osteopatie.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Celostní osteopatická léčba – Terapeutické metody osteopatie (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Celostní osteopatická léčba – Terapeutické metody osteopatie bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Celostní osteopatická léčba – Terapeutické metody osteopatie doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Celostní osteopatická léčba – Terapeutické metody osteopatie