Černá kniha svobodných zednářů - Politické skandály, tajná politika, státní teror od franc

Kód: 2422585

Úplný název:

Černá kniha svobodných zednářů - Politické skandály, tajná politika, státní teror od franc (Grandt Guido):

Autor a popis:

Grandt Guido, Knižní klub, 344 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
263 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
 

Autor seriózními a většinou originálními prameny dokládá odvrácenou tvář svobodného zednářství, jež doposud nebyla v této podobě zveřejněna. Od založení své organizace v roce 1717 vykonali svobodní zednáři na celém světě mnoho dobrého, zasazovali se za porozumění mezi národy, mír a spravedlnost. Málo známá je však odvrácená tvář svobodného zednářství, jež především vedlo tajnou politiku, a zásadně tak měnilo a ovlivňovalo svět. To „diskrétní společnost“ dodnes popírá. Stejně tak zamlčuje skandály, spiknutí, politické aféry a zločiny bratří z lóží. Ale doba hájení skončila!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Černá kniha svobodných zednářů - Politické skandály, tajná politika, státní teror od franc do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Černá kniha svobodných zednářů - Politické skandály, tajná politika, státní teror od franc.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Černá kniha svobodných zednářů - Politické skandály, tajná politika, státní teror od franc (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Černá kniha svobodných zednářů - Politické skandály, tajná politika, státní teror od franc bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Černá kniha svobodných zednářů - Politické skandály, tajná politika, státní teror od franc doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Záhady

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Záhady / Černá kniha svobodných zednářů - Politické skandály, tajná politika, státní teror od franc