Černá ruka - Válka mezi geniálním detektivem a nejnebezpečnějším tajným spolkem americké h

Kód: 7390752

Úplný název:

Černá ruka - Válka mezi geniálním detektivem a nejnebezpečnějším tajným spolkem americké h (Talty Stephan): Válka mezi geniálním detektivem a nejnebezpečnějším tajným spolkem...

Autor a popis:

Talty Stephan, Omega, 304 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
339 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.4.2018 dopoledne. 
 

Chytlavý pravdivý příběh o vzniku mafie v Americe a brilantním, v Itálii narozeném detektivovi, který dal v sázku svůj život, aby ji zastavil.

Je léto roku 1903 a vlna zločinu zasáhla nejprve New Yorku a pak celou zemi. Děti italských přistěhovalců byly uneseny a desítky nevinných obětí byly postříleny. Bomby srovnaly se zemí činžovní domy. Soudcům, senátorům, Rockefellerům a členům dalších zámožných rodin bylo vyhrožováno smrtí. Pachatelé se zdáli být všudypřítomní a neviditelní. Jejich jedinou vizitkou byl symbol černé ruky. Zločiny rozdmýchaly vášně a napětí mezi ietniky. Mezi americkou veřejností a Černou rukou stojí jediný muž: Joseph Petrosino. Italský Sherlock Holmes byl geniální detektiv a mistr převleků. Vzhledem k tomu, že zločiny byly čím dál tím víc bizarní a aktivity Černé ruky se rozšířily daleko za hranice New Yorku, Petrosino a policejní oddíl složený výhradně z Italů musel rychle jednat, protože antipřistěhovalecké nálady rychle sílily a hrozily přerůst v občanskou válku.Petrosinovo pátrání vyústilo až v cestu na Silícii, rodného místa Černé ruky.

Příběh s bohatou rezonancí v současnosti. Černá ruka je historický příběh v té nejlepší podobě.

Připravuje se stejnojmenný film s Leonardem Dicapriem v hlavní roli.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Černá ruka - Válka mezi geniálním detektivem a nejnebezpečnějším tajným spolkem americké h do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Černá ruka - Válka mezi geniálním detektivem a nejnebezpečnějším tajným spolkem americké h.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Černá ruka - Válka mezi geniálním detektivem a nejnebezpečnějším tajným spolkem americké h (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Černá ruka - Válka mezi geniálním detektivem a nejnebezpečnějším tajným spolkem americké h bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Černá ruka - Válka mezi geniálním detektivem a nejnebezpečnějším tajným spolkem americké h doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Detektivky, krimi / Černá ruka - Válka mezi geniálním detektivem a nejnebezpečnějším tajným spolkem americké h