Audio CD: Černí baroni - CDmp3 (Čte Miroslav Donutil)

Kód: 4209557

Úplný název:

Audio CD: Černí baroni - CDmp3 (Čte Miroslav Donutil) (kol.):

Autor a popis:

popron music, 0 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
204 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.10.2017 dopoledne. 
 

Legendární Černí baroni v podání Miroslava Donutila! Jedno z nejslavnějších děl českého humoru se konečně dočkalo velkolepé audio podoby. Nikdo jiný než Miroslav Donutil nemohl lépe oživit u mikrofonu postavy a postavičky vojáků a "lampasáků" kultovního Švandrlíkova románu. Často bývají Černí baroni označováni za úsměvnou knihu o neveselé době, neboť připomínají smutně proslulé "pétépáky" a chmurnou dobu padesátých let. Přesto se kniha těší oblibě již několikáté čtenářské generace, a to hlavně díky vtipu, nadhledu a humornému líčení osudů vojína Kefalína, majora Terazkyho a dalších příslušníků pomocných vojenských jednotek Československé lidové armády. Zlidovělé hlášky a oblíbené postavy jsou nejlepším důkazem nadčasovosti této knihy. Miroslav Donutil vytvořil ve filmové adaptaci Černých baronů nezapomenutelnou postavu poručíka Troníka a jako herec má na svém kontě další komické role všemožných velitelů, důstojníků a mužů v zeleném. Jeho interpretace Černých baronů je pro posluchače pravým požitkem!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Černí baroni - CDmp3 (Čte Miroslav Donutil) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Černí baroni - CDmp3 (Čte Miroslav Donutil).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Černí baroni - CDmp3 (Čte Miroslav Donutil) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Černí baroni - CDmp3 (Čte Miroslav Donutil) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Černí baroni - CDmp3 (Čte Miroslav Donutil) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Audio CD: Černí baroni - CDmp3 (Čte Miroslav Donutil)