Černí kakaduové – v přírodě i lidské péči

Kód: 7322118

Úplný název:

Černí kakaduové – v přírodě i lidské péči (kol.): V prírode i lidské péci

Autor a popis:

Connorsovi Neville a Enid, Dona, 158 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
240 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Právě vychází nová a výjimečná publikace ČERNÍ KAKADUOVÉ - v přírodě i lidské péči. Přestože české majitele těchto papoušků bychom mohli spočítat velmi rychle, kniha by neměla chybět v knihovně žádného chovatele.
První část se detailně zabývá všeobecnými otázkami, týkajícími se chovatelských zařízení, výživy a krmení, hnízdních budek, samotného chovu, umělého odchovu mláďat a rovněž se věnuje chovu kakadua jako domácího mazlíčka. Všechny tyto informace jistě využije nejen majitel černých kakaduů, ale ze sepsaných zajímavostí může čerpat chovatel jakýchkoliv papoušků.

Druhá část nás velice podrobně seznamuje s jednotlivými druhy a poddruhy černých druhů kakaduů. I když prakticky neexistuje oficiální české názvosloví pro skupinu těchto kakaduů, kniha pomáhá i v názvosloví. Poznámkou autorů však je - brát závazně výlučně vědecká jména. Zajímavé jsou četné informace o životě těchto papoušků v přirozeném prostředí.
Autoři knihy Neville a Enid Connorsovi úspěšně chovají a odchovávají kakaduy již téměř 25 let, což zajisté vypovídá o kvalitě publikace.
Kniha je bohatě vypravená mnoha zajímavými a kvalitními fotografiemi černých kakaduů jak z chovu v zajetí, tak i ze života ve volné přírodě. Zaznamenávají zajímavé okamžiky ze života kakaduů - od příjmu potravy až po období toku a hnízdění. Nechybí ani četné fotografie uměle odchovávaných mláďat a dokonce i mutačních jedinců. Velkým přínosem jsou přehledné tabulky zaznamenávající váhové přírůstky správně se vyvíjejících mláďat.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Černí kakaduové – v přírodě i lidské péči do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Černí kakaduové – v přírodě i lidské péči.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Černí kakaduové – v přírodě i lidské péči (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Černí kakaduové – v přírodě i lidské péči bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Černí kakaduové – v přírodě i lidské péči doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Příroda

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Příroda / Černí kakaduové – v přírodě i lidské péči