Černobílá digitální fotografie: Kompletní průvodce

Kód: 2512850

Úplný název:

Černobílá digitální fotografie: Kompletní průvodce (Freeman Michael): Kompletní pruvodce

Autor a popis:

Freeman Michael, CPress, 224 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
286 Kč (397 Kč)
  / ks  
koupit
 

Umění černobílé fotografie je stále živé i v současnosti, ale s nástupem digitálních fotoaparátů se zpracování snímků přesunulo z temné komory k počítačové obrazovce. Abyste dokázali vytvořit podobně úchvatné fotografie jako klasičtí mistři, jistě oceníte podrobného průvodce, který vám srozumitelně na řadě ukázek vysvětlí nezbytné postupy a způsoby převodu digitálního obrazu.

Odhalte každou součást nadčasového umění černobílé fotografie. Věnujte se jejím nejvýznamnějším tvůrcům stejně jako využití klasických postupů v době digitálního obrazového záznamu.

Digitální technologii se podařilo zjednodušit důmyslný prostor černobílého zobrazování a zpřístupnit jej tak mnohem většímu počtu zájemců než kdykoli předtím. V tomto obsáhlém knižním průvodci vás populární autor a zkušený fotograf Michael Freeman seznámí s postupy, které využívá k vytváření vlastních působivých černobílých snímků. Důkladný pohled na práci tradičních mistrů černobílé fotografie pak využívá jako inspiraci pro černobílé vyjádření pomocí moderních barevných postupů.

Objevte nejlepší způsoby, jak převádět barevné fotografi e na černobílé, vytvářet ostré tisky svých fotografií a napodobte vzhled klasických černobílých fotografických papírů. Freemanův průvodce obsahuje každou techniku a potup, který budete potřebovat při zpracování svých fotografií.

Seznamte se s širokou paletou nejrůznějších kreativních možností ve světe černobílého zobrazování. Ať již vytváříte tónovaný vzhled starých snímků, výstavní tisky nebo optimalizované soubory pro zveřejnění na webu, máte k dispozici kompletní soubor všech potřebných informací a technik, s jejichž pomocí dosáhnete poža dovaných výsledků.

Nahlédnout do Černobílá digitální fotografie: Kompletní průvodce Nahlédnout do Černobílá digitální fotografie: Kompletní průvodce

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Černobílá digitální fotografie: Kompletní průvodce do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Černobílá digitální fotografie: Kompletní průvodce.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Černobílá digitální fotografie: Kompletní průvodce (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Černobílá digitální fotografie: Kompletní průvodce bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Černobílá digitální fotografie: Kompletní průvodce doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Škola fotografování

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Škola fotografování / Černobílá digitální fotografie: Kompletní průvodce