Česká společnost a kultura v osmdesátých letech dvacátého století

Kód: 7036470

Úplný název:

Česká společnost a kultura v osmdesátých letech dvacátého století (Malý Ivan, kol.):

Autor a popis:

Malý Ivan, Národní muzeum, 268 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
200 Kč (270 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Jednotlivé kapitoly této kolektivní monografie se věnují vybraným aspektům české společnosti a kultury doby osmdesátých let dvacátého století, a to z různých pohledů a často i nečekaných perspektiv, od mezinárodního kontextu přes růst násilí na fotbalových stadionech a další společenské i kulturní otázky po detailní sondy do dění roku 1989. Publikace jako celek si neklade za cíl pojmout celé spektrum možných témat (to by ani nebylo prakticky možné), ale přinést do jisté míti interdisciplinární pohled na dobu, která se nepochybně stane brzy velice badatelsky vytěžovanou.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Česká společnost a kultura v osmdesátých letech dvacátého století do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Česká společnost a kultura v osmdesátých letech dvacátého století.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Česká společnost a kultura v osmdesátých letech dvacátého století (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Česká společnost a kultura v osmdesátých letech dvacátého století bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Česká společnost a kultura v osmdesátých letech dvacátého století doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Česká společnost a kultura v osmdesátých letech dvacátého století