České minipivovary - Kapesní průvodce pro milovníky dobrého piva

Kód: 2044823

Úplný název:

České minipivovary - Kapesní průvodce pro milovníky dobrého piva (Stratilík Ondřej): Kapesní průvodce pro milovníky dobrého piva

Autor a popis:

Stratilík Ondřej, Mladá fronta, 200 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 2.5.2018
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Každý měsíc vznikne v Česku několik nových minipivovarů a tento trend bude pokračovat i v následujících letech. Češi, znudění „europivy“ velkých producentů, se stále větší oblibou vyhledávají chuťově pestrá, řemeslná piva vařená v malých provozovnách.
Minipivovary a malé pivovary se sice v Česku podílejí na celkové produkci oblíbeného nápoje jen zhruba dvěma procenty, jejich vliv na českou „pivní kulturu“ je ale obrovský. Nabízejí nové pivní styly, nutí velké pivovary ke změně kvality jejich piv a také k rozšiřování sortimentu. Podle mapy minipivovarů plánují své výlety a dovolené každoročně stovky tisíc turistů.
V našem průvodci najdete více než sedmdesát recenzí vybraných minipivovarů, které stojí za to navštívit. Recenze vznikají na základě
vlastních zkušeností autorů, nikoliv jen ohlasů posbíraných z internetu. Součástí publikace je i kompletní seznam všech minipivovarů v České republice včetně kontaktních údajů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit České minipivovary - Kapesní průvodce pro milovníky dobrého piva do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s České minipivovary - Kapesní průvodce pro milovníky dobrého piva.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení České minipivovary - Kapesní průvodce pro milovníky dobrého piva (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na České minipivovary - Kapesní průvodce pro milovníky dobrého piva bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S České minipivovary - Kapesní průvodce pro milovníky dobrého piva doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / České minipivovary - Kapesní průvodce pro milovníky dobrého piva