Česko-anglický, anglicko-český kapesní slovník

Kód: 7182225

Úplný název:

Česko-anglický, anglicko-český kapesní slovník (Kučera Jiří):

Autor a popis:

Kučera Jiří, Nakl. Olomouc, 896 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
256 Kč (355 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Přehledně zpracovaný slovník středního rozsahu, s výslovností v části anglicko-české i části česko-anglické, určen nejširšímu okruhu zájemců. Umožňuje rozšíření slovní zásoby, usnadňuje četbu i překlad lehčích textů a periodik. Aktualizovanou slovní zásobu a frazeologii ocení každý, kdo potřebuje prohloubit jazykové vzdělání, aktivní projev ústní i písemný. Součástí publikace je 61 tematicky uspořádaných celostránkových barevných příloh. Naleznete zde názvosloví z oblasti stravování, botaniky, zoologie, biologie člověka, odívání, bydlení, architektury, historie, umění apod. Slovní zásobu textových stran rozšiřuje velké množství černobílých ilustrací. V příloze Stručná anglická mluvnice se seznámíte se slovními druhy, se strukturou a použitím slovesných časů. Naleznete zde také rejstřík zkratek, rejstříky nepravidelných slovních druhů, zeměpisnou přílohu obsahující současné názvosloví, seznam předpon a přípon, přílohu antonym a základních společenských frází. Zejména cizincům je určena příloha Stručná česká mluvnice. Při výběru hesel bylo využito řady praktických zkušeností ze studijních návštěv Spojeného království Velké Británie, Severního Irska i USA, a proto byly do slovníku mimo výrazů spisovné angličtiny zařazeny také nejužívanější hovorové výrazy. Významy hesel zpřesňují věcné vysvětlivky v závorkách nebo informativní poznámky odlišené jiným typem písma.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Česko-anglický, anglicko-český kapesní slovník do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Česko-anglický, anglicko-český kapesní slovník.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Česko-anglický, anglicko-český kapesní slovník (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Česko-anglický, anglicko-český kapesní slovník bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Česko-anglický, anglicko-český kapesní slovník doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Česko-anglický, anglicko-český kapesní slovník