Česko-anglický slovník spojení: podstatné jméno a sloveso

Kód: 2461106

Úplný název:

Česko-anglický slovník spojení: podstatné jméno a sloveso (Hronková Norah):

Autor a popis:

Hronková Norah, Karolinum, 372 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
338 Kč (440 Kč)
  / ks  
koupit
 

Přední český anglista a lexikolog Aleš Klégr v autorském kolektivu s Petrou Key a Norah Hromkovou sestavil unikátní aktivní slovník určený především pro aktivní práci s jazykem. Záhlaví hesel tvoří 1500 českých podstatných jmen, kterým odpovídá 1800 anglických ekvivalentů. Jednotlivá hesla obsahují v průměru 60 českých a 60 anglických sloves na podstatné jméno. Celkem slovník obsahuje přes 90 000 spojení v češtině i v angličtině. Slovník spojení je oboustranný: součástí slovníku je rejstřík anglických ekvivalentů, který dovoluje vycházet při práci se slovníkem nejen z češtiny, ale také z angličtiny.Kniha proto může pomoci i anglicky mluvícímu uživateli při psaní českých textů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Česko-anglický slovník spojení: podstatné jméno a sloveso do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Česko-anglický slovník spojení: podstatné jméno a sloveso.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Česko-anglický slovník spojení: podstatné jméno a sloveso (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Česko-anglický slovník spojení: podstatné jméno a sloveso bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Česko-anglický slovník spojení: podstatné jméno a sloveso doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Angličtina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Angličtina / Česko-anglický slovník spojení: podstatné jméno a sloveso