Česko-italský, italsko-český kapesní slovník s frazeologií

Kód: 7182281

Úplný název:

Česko-italský, italsko-český kapesní slovník s frazeologií (Papoušek Zdeněk):

Autor a popis:

Papoušek Zdeněk, Nakl. Olomouc, 904 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
256 Kč (355 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Dílo emeritního profesora Z. Papouška využívá nejen celoživotních praktických zkušeností, ale dalších inspirací, kterými ho zásobila jeho žena Italka i desítky přátel hovořících tímto jazykem. Vytříbený výběr ekvivalentů i nejčastěji používaných frázových spojení umožňuje uživateli se snadno orientovat v různých situacích. K přednostem slovníku patří i zjednodušené vyznačování výslovnosti slov, která se vymykají pravidlům. Slovník doplňují přílohy stručné mluvnice, rejstříky nepravidelných sloves, barevné i černobílé obrazové přílohy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Česko-italský, italsko-český kapesní slovník s frazeologií do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Česko-italský, italsko-český kapesní slovník s frazeologií.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Česko-italský, italsko-český kapesní slovník s frazeologií (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Česko-italský, italsko-český kapesní slovník s frazeologií bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Česko-italský, italsko-český kapesní slovník s frazeologií doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Česko-italský, italsko-český kapesní slovník s frazeologií