Česko-německý a německo-český slovník základních pojmů z dějin umění

Kód: 2462343

Úplný název:

Česko-německý a německo-český slovník základních pojmů z dějin umění (Kroupová Jaroslava): Tschechisch-deutsches und deutsch-tschechisches Wörterbuch kunstgeschichtlicher Grundbegriffe

Autor a popis:

Kroupová Jaroslava, Karolinum, 196 stran, jazyk - čeština, nemčina, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
180 Kč (230 Kč)
  / ks  
koupit
 

Druhé, rozšířené a upravené vydání slovníku obsahuje přes 4000 českých pojmů a jejich německých ekvivalentů z architektury, malířství, sochařství, kresby, grafiky, uměleckého řemesla, památkové péče, ikonografie a také z liturgie a náboženství. Oproti prvnímu vydání uvádí i nejvýznamnější světce a české patrony, názvy našich výtvarných sdružení a skupin. Většina hesel se vztahuje k umění evropskému, ale zařazeny jsou i hlavní pojmy z kultur mimoevropských. Hesla v obou částech slovníku jsou uspořádaná abecedně, ustálená terminologická spojení adjektiva se substantivem v obvyklém slovním pořadí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Česko-německý a německo-český slovník základních pojmů z dějin umění do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Česko-německý a německo-český slovník základních pojmů z dějin umění.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Česko-německý a německo-český slovník základních pojmů z dějin umění (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Česko-německý a německo-český slovník základních pojmů z dějin umění bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Česko-německý a německo-český slovník základních pojmů z dějin umění doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Němčina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Němčina / Česko-německý a německo-český slovník základních pojmů z dějin umění